Forum Srbija

Farma - Veliki Brat - X factor - Zvezde Granda
Danas je 27 Maj 2017, 20:27

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Započni novu temu Reply to topic  [ 222 posts ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Sve o rijaliti programima
PostPoslato: 21 Apr 2011, 10:46 
Dijamant Foruma
Dijamant Foruma
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Dec 2010, 17:19
12 tipova ljudi koji se prijavljuju za VIP reality show u Srbiji

Gledamo ih svih ovih godina. Da li se i vama čini da se stalno ponavljaju određeni tipovi ljudi u ovim emisijama?

Slika

Još od prvog VIP Velikog brata shvatili smo da se za ovakve emisije prijavljuju poznate ličnosti "na isti kalup", a sam pojam "VIP" doveden je u pitanje kada smo videli kako se ove "poznate zvezde " ponašaju u specijalnim okolnostima. Kasnije varijacije - Farma, Survivor, i ostali samo su nam potvrdili da se već godinama tu vrte slični ljudi. Evo ovde i kompletne klasifikacije:

1 Zaboravljena pevaljka - jedan od osnovnih tipova. Pravi VIP reality show ne može se zamisliti bez dva ili tri ovakva primerka. Postoje trenuci u životu svake pevaljke kada joj je popularnost toliko niska da ne mogu pomoći čak ni uobičajene fore poput kobajagi p**** snimka ili veze sa deset godina mlađim frajerom. Ulazak u reality show je "sigurica", garant da će u narednih par godina moći komotno da naplaćuje svoju popularnost bez lažiranja dodatnih skandala. U reality emisiji će se truditi da zauzme poziciju alfa ženke i da skuplja poene pokazivanjem punog razumevanja za probleme ostalih ukućana.

2. Manekenka - ženska osoba za koju niko nikad nije čuo. Poenta je da se u emisiju ubaci neka dobra riba koju će svi muškarci pokušavati da smuvaju dok njihove sirote supruge to gledaju na televiziji. Odlična tema za šokantne naslove o nemoralu u tabloidima i povećanje gledanosti. S obzirom da danas svaka devojka koja lepo izgleda ima neke profesionalne fotke, to je dovoljno da može da se nazove "manekenka". Ona retko kad priča, ali zato kad kaže, odvali neku glupost.

3. Propali roker - član nekog benda iz osamdesetih koji se navukao na teške droge devedesetih, zatim se lečio radikalnim metodama u Rusiji i sada je kao "čist". Producenti emisije su ga nekako iskopali da bi zakačili i onaj mali deo gledalačkog tržišta koji sluša rok, jer se niko normalan iz tog sveta neće sam prijaviti.

Ovog lika prepoznaćete i pre nego što se predstavi, po dugoj kovrdžavoj kosi i ispucaloj kožnoj jakni iz 1984. On naravno nema šanse da pobedi ali dobro dođe imidžu emisije da ih ne napadaju kako u emisiji imaju "samo narodnjake".

4. Voditelj sa TV-a - nezaobilazan tip koji se međutim ne može tako lako svrstati u kalup. Po karakteru može da bude ekstremno nametljiv i bučan, ili krajnje odmeren i vaspitan. Ipak, iz nekog razloga, ima velike šanse da ostane do samog kraja emisije. Valjda zato što su ljudi već navikli da ga gledaju pa prihvataju njegov karakter kakav god da je. Obavezno postoji nekoliko Fan stranica na Fejsbuku koje pozivaju da se glasa za njegovu pobedu i sa kojima će vas svakodnevno bombardovati prijatelji.

5. Reality VIP - osoba koja je postala VIP učestvujući u non-VIP reality show-u za obične smrtnike. To je često neko ko tamo nije čak ni ušao u finale, ali ga je narod zavoleo iz nekog razloga. Na primer, devojka koja se skidala gola ili muškarac koji je svima u kući solio pamet. Dovoljan razlog da se postane VIP. To je još jedna osoba koja nas podstiče na filozofsko razmišljanje "Šta je ustvari VIP a šta nije i gde su granice univerzuma".

6. Kurva - Igračica u noćnim klubovima koja je đuskala u par spotova narodnjaka. Obavezno je mala, zdepasta sa slikonima i ima afro kikice u kosi. Internetom kruži bar jedan njen "kućni video". Šetaće među ostalim ukućanima u tangama i flertovaće sa svima, a čim se bude smuvala sa nekim sledi seks ispod pokrivača pred milionskim auditorijumom. S obzirom da emisiju gledaju moralisti i porodični ljudi to će dovesti do izbacivanja i nje i njenog ljubavnika prvom prilikom, ali ona ionako unapred zna da nema šanse pa se trudi da makar napravi što više skandala dok je unutra.

7. Glumac - obično je to neki cool gradski lik koji nema ni teoretske šanse da pobedi. Fore su mu urbane i moderne, a kada bude razgovarao sa narodnjacima reći će "ja poštujem stvarno to što ti radiš ali ne mogu da slušam tu vrstu muzike". Fura "bradu od tri dana" i uglavnom će sedeti izdvojeno od ostalih sa rok muzičarem. Često ima depresivne trenutke i pevuši EKV.

8. Mladi narodnjak - potpuna suprotnost od glumca. On je uvek široko nasmejan, sveže izbrijan, i dobro raspoložen. Nosi neku napucanu košulju kojoj je otkopčano poslednje dugme. Uveren je da će pobediti jer je prosto on najšarmantniji i najpravičniji od svih. Tetke širom Srbije koje jednom rukom drže varjaču a drugom mobilni šalju glasove za njega jer je "taman za njihovu ćerku". Grešku u koracima napraviće kada se bude povatao sa manekenkom, nakon čega mu drastično opada broj tetka-glasova. Kada dobije vest da je izbačen, ne može da priča od šoka i misli da je u pitanju neka greška.

9. Prava zvezda - Pevačica koja je zaista poznata i na vrhuncu karijere. Ući će u emisiju na 48 sati, tražiće specijalne uslove, specijalnu sobu, hranu i tražiće za svoje učešće cifru koja je veća od nagrade koju dobija pobednik serijala. Tokom njenog kratkog boravka u kući, sve kamere pratiće uglavnom nju a ostali ukućani dobiće pažnju režisera samo u slučaju da se dešava nešto zaista zanimljivo poput tuče ili lakog petinga. Ona će sedeti na jednom mestu nepomično a ukućani će ustajati i dolaziti da pričaju sa njom kao na traci po sistemu "ko će više da joj se ušlihta". Svaka misao počinje joj sa "JA" i izgovara oko 30-40 "JA" u minuti.

10. Bivši sportista - uglavnom nezanimljiv lik koji samo sedi i posmatra sa strane šta se dešava, ali su ga producenti ubacili da bi potkačili i deo tržišta "ovih koji se lože na sport i vise u kladionici". Bivši sportista ima 30 i kusur godina i priča samo kada ga nešto konkretno pitaju poput "jesi li gladan" ili "koliko je sati". Često ostaje do samog kraja jer je nenametljiv i miran, pa ljudi kada se odlučuju npr. između kurve i njega biraju njega jer ustvari glasaju protiv kurve, kao što je Koštunica pobedio jer je narod glasao protiv Miloševića.

11. Luda umetnica - slikarka nesređene plave kose u naboranim dugim belim haljinama. Ispašće među prvima jer je tetke koje čine većinu SMS biračkog tela doživljavaju kao razmaženu tatinu mezimicu koja u životu šporet nije videla. Pije ubedljivo najviše od svih, a ako se baš pošteno napije smuvaće se sa propalim rokerom.

12. Zaboravljeni političar - njegova stranka ima 0,1% glasova ili manje a ušao je u reality show da bi se na sledećim izborima bar prišljamčio u koaliciju sa nekom strankom koja jedva prelazi cenzus i tako ušao u skupštinu. Za narod je veliko iznenađenje kada se pojavi jer su svi mislili da više nije među živima. Držaće svima lekcije kako bi trebali da žive svoj život a ostaje jako dugo u emisiji jer tetke-SMS-glasačice vole autoritativne muškarce koji drže pridike mlađima i naređuju.

Vrh

Tema posta: Re: Zanimljivosti o rijaliti programima
PostPoslato: 02 Maj 2011, 14:58 
Dijamant Foruma
Dijamant Foruma
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Dec 2010, 17:19
Japan: Pogledajte najsuroviji rijaliti! (VIDEO)

Japanci su oduvek bili poznati po svojoj ekstravagantnosti, kao i bizarnim rijaliti programima. Jedan od najokrutnijih zove se Penik Fejs King.
Japan-Pogledajte-najsuroviji-rijaliti-VIDEO

[youv]http://www.youtube.com/watch?v=MYJcTpgrKQk[/youv]

Nadamo se da niko ovde neće otkupiti licencu za ovaj šou, koji možda nekome može da bude zabavan, ali pre svega je i vrlo okrutan, pa se nikako ne preporučuje onima sa slabim srcem.

Ukoliko niste upoznati s radnjom ovog šoua, a niste ljubitelj horor filmova poput Kruga, preporučujemo vam da se ni ne trudite da saznate o čemu se radi. Svima ostalima koje uzbuđuje ovakav način zabave, dovoljan će biti pogled na ovaj video.

Posle užasa koji su nedužnom momku priredili sa snajperskom zasedom, za podvalu je iskorišćena jeziva devojka iz horor filma 'Krug'. Pogledajte.

[youv]http://www.youtube.com/watch?v=ntvkk-x4CWU[/youv]

Vrh

PostPoslato: 06 Jul 2011, 21:24 
Kraljica/Kralj
Kraljica/Kralj
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2011, 11:18
Vozač pregazio voditelja rijalitija! (VIDEO)

U jednom holandskom rijaliti šouu snimaju najgore vozače tokom vožnje. Cilj šoua je zabava, ali ovaj pametnjaković uspeo je da napravi saobraćajnu nesreću na sred poligona.

Slika

Voditelj šoua u kojem loše vozače žele da nauče što boljoj vožnji na holandskim ulicama teško je povređen nakon što ga je jedan od učesnika pregazio.

Vozač je trebao samo da stisne gas do prepreke na stazi i zakoči i izbegne sudaranje. Ali, on je umesto kočnice pritisnuo papučicu gasa i srušio zid od stiropora posle čega je "pokupio" voditelja.

[youv]http://www.youtube.com/watch?v=NGB07-SG_DU[/youv]

smedia

Vrh

PostPoslato: 13 Jul 2011, 09:59 
Kraljica/Kralj
Kraljica/Kralj
Korisnikov avatar

48 sati svadba: Nova voditeljka, nova televizija

Slika

Rijaliti serijal 48 sati svadba nakon više od pet godina emitovanja na Prvom programu RTS-a od ove nedelje će svoj život nastaviti na kanalu TV Pink sa novom voditeljkom Anđelkom Stević

Emisija 48 sati svadba produkcijske kuće Emotion nastavlja život na Tv Pink. Sedma sezona donosi nove zaplete, nove situacije i nove običaje. Ono sto je ostalo po starom jeste - ljubav.

Sedma sezona gledanog rijalitija biće emitovana sredom i četvrtkom od 20 časova na TV Pink. Nova voditeljka emisije 48 sati svadba je mlada glumica Anđelka Stević.

Ova dvadesetšestogodišnja dama tumači jedan od glavnih likova u dugonajavljivanoj i još uvek ne emitovanoj seriji Žene s Dedinja.

story

Vrh

PostPoslato: 19 Jul 2011, 15:24 
48 sati svadba: Kad sestre postanu jetrve, a braća šuraci

Slika
Prva epizoda sedme sezone rijaliti šou programa 48 sati svadba, sa novom voditeljkom Anđelkom Stević, biće emitovana iz dva dela, u sredu 20. i četvrtak 21. jula od 20 časova na televiziji Pink

Nakon preko 300 uspešno venčanih parova, emisija 48 sati svadba produkcijske kuće Emotion nastavlja svoj život na TV Pink. Sedma sezona donosi nove zaplete, nove situacije i nove običaje. Ono što je ostalo po starom jeste - ljubav.

Kako izgleda kada rođene sestre postanu jetrve a rođena braća postanu šuraci. Suzana Jovanović i Ivan Vujčić iz Selevca poznaju se celog života a zavoleli su se na svadbi njene sestre i njegovog brata. Zašto je to smetalo njihovim bližnjima, kako su se oni izborili za svoju ljubav, ali i kako se u staroj emisiji snašla nova voditeljka Anđelka Stević, saznajte u emisiji 48 sati svadba, koja se emituje u sredu i cetvrtak u 20h na Ružičastoj televiziji.

Story

Vrh

PostPoslato: 04 Avg 2011, 03:01 
"Vitezovi iz blata" - bizarni zahtevi od kandidata na kastingu!

Ovih dana najavljivan je novi rijaliti šou, "Vitezovi iz blata" u organizaciji “Shadow produkcije” glumca Žarka Lazića

Slika

Kasting je bio održan 31.jula , a kandidati su se suočili sa bizarnim zahtevima. Rekli bismo “neobičnim” kao što je i bilo najavljivano od strane organizatora, ali smatramo da je ovo suviše blaga reč.

Jedan od kandidata koji je odustao na samom kastingu nam je rekao da su imali razne zahteve od organizatora, od onih najblažih, a to je da odrepuju nešto o sebi, do onih najbizarnijih kao što je ljubljenje sa kozom.

Naime, izgleda da je ceo koncept kastinga bio zasnovan na degradaciji kandidata, počevši od repovanja, jer znamo koliko laici smešno zvuče kada pukušaju u slobodnom stilu da odrepuju bilo šta, preko kačenja štipaljki na razne delove tela, do ljubljenja životinja, u ovom slučaju koza i žaba.

Pitamo se šta je poenta ovakvog rijalitija i pred kakvim će se još “izazovima” naći kandidati koji budu prošli kastinge i kada šou zaista krene da se emituje.

Takođe, kandidat koji se pojavio na kastingu, a potom odustao, rekao nam je da nigde u prijavi nisu bili obavešteni o zahtevima koji će im biti postavljani, kao ni o uslovima takmičenja.

- Kada sam se prijavio, mislio sam da su u pitanju provere fizičke snage i sposobnosti, kondicije i svega što je potrebno za šou koji nosi naziv “Vitezovi iz blata” . Mislio sam da će se ovde takmičari međusobno boriti za titulu najboljeg, najsnažnijeg…itd. Nisam ni očekivao ovako bizarne zahteve I nikako mi nije jasno kakve veze ljubljenje životinja ima sa viteškim veštinama – rekao je naš sagovornik.

Pritom na kastingu su organizatori konstantno insistirali da kandidat koji je u tom trenutku ispred njih, odnosno na ispunjavanju svog zadatka bude odvojen od ostalih kandidata kako oni ne bi videli "izazove koji su uslov za ulazak u šou".

Inače na oficijelnoj stranici "Vitezova"na Fejsbuku, šou je opisan ovako:

"NAJVEĆI TV ŠOU U SRBIJI VITEZOVI IZ BLATA NIKADA VIĐEN NA BALKANU PO UZORU NA DREVNU VITEŠKU TRADICIJU POBEDNIK JE TAKMIČAR KOJI ĆE OTKRITI 5 ELEMENT.

ZABAVNO HUMORISTIČKOG KARAKTERA SA TAKMIČARIMA VIP LIČNOSTIMA KOJI SU SPREMNI DA SE SUOČE SA NEOBIČNIM PREPREKAMA I DA DOŽIVE VELIKA IZNENAĐENJA I NESVAKIDAŠNJE IZAZOVE I SA TAKMIČARIMA IZ SRBIJE KOJI SU SPREMNI DA SE BORE ZA VELIKU NAGRADU STAN U BEOGRADU!"

Pa sad, svako ima svoj smisao za hurmor...

Slika

Puls

Vrh

PostPoslato: 04 Avg 2011, 03:07 
Marinko Madžgalj i Žarko Lazić poklanjaju stan

Uskoro počinje šou u kom će se takmičiti 120 takmičara koji će, da bi osvojili nagradu, morati da budu brži od vetra i jači od zemlje...

Slika

Izgleda da je i Marinko Madžgalj rešio da se, kao i mnoge njegove kolege, okuša u ulozi voditelja. Upravo je završio snimanje pilot epizode serijala koji za sad nosi naziv „Vitezovi iz blata“. Vodiće ga zajedno sa sa kolegom Žarkom Lazićem i njegovom suprugom Bojanom i ako sve bude po planu, Madžgalj će u ovoj ulozi biti prilično darežljiv.

SlikaSlika

Ovaj serijal ima još dva radna naziva „Srpski vitezovi“ jer je baziran na drevnoj viteškoj tradiciji i „Peti element“ jer je pobednik takmičar koji najbrže otkrije peti elelment. Put ka njemu vodi preko poligona „Zelena senka“, kroz vodu, blato, farbe, prepreke. Da bi stigli do njega takmičari moraju da budu, kako kažu u produkciji, brži od vetra i jači od zemlje.

Slika

Prema scenariju, u potragu za petim elementom krenuće u avgustu 120 takmičara, a najbolji kao nagradu dobija stan u Beogradu.

Puls

Vrh

PostPoslato: 10 Avg 2011, 17:07 
Kraljica/Kralj
Kraljica/Kralj
Korisnikov avatar

"Smrt" rijaliti programa?(FOTO)

Pre pet godina u Srbiju je „stigao“ prvi rijaliti šou. Kao hipnotisani svi smo pratili novu formu TV programa. Broj ovakvih sadržaja je počeo rapidno da raste, a danas, nekoliko godina kasnije se nameće pitanje da li je došlo do prezasićenja kod prosečnog gledaoca ili ova vrsta programa još uvek ima vernu publiku.

Slika

Nakon što je u avgustu 2006. krenuo sa prikazivanjem prvi Veliki Brat, svi su predviđali dugovečnost ovakvih programa s obzirom na ogromnu gledanost. Broj im je progresivno rastao, neki od učesnika su prešli granice lepog ponašanja, pa se postavlja pitanje da li rijaliti formati imaju još uvek svoju publiku ili im je „odzvonilo“.

Na ovo pitanje su, za S media portal, odgovorile neke poznate ličnosti.

Prva se izjasnila Goca Tržan koja je i sama učestvovala u poslednjem Survajveru:

Slika

-Ja sam od svih rijalitija pratila samo Survajver. Čak i pre nego što je došao u našu zemlju, gledala sam irsku i englesku verziju. Zaista mi je drago što sam učestvovala u našoj verziji i kada bi me pozvali opet bez problema bi se spakovala i otišla, čak i na onaj produženi koji traje 52 dana. Ovaj šou izdvajam od ostalih, jer je tamo bila potrebna zaista velika socijalna inteligencija. Pritom, bili smo jako kulturni, mislim da niste nijednu psovku mogli da čujete od nas. S druge strane, postoje i „oni drugi“ programi koje i ne pratim jer se ljudi tamo alkoholišu i vređaju jedni druge zarad jeftine reklame.

Poslednji pobednik rijalitija Dvor, reper Đus smatra:

Slika

-Ovi programi treba da nastave da se prikazuju, što da ne? Mislim da su i dalje gledani, ali ne verujem da bi se ja više pojavio u nekom. Smatram da sam uspeo psihološki da nadjačam mnoge i samim tim i pobedim. Ne mislim da ljudi treba da se odmore od rijalitija, ali znam da ja treba da se odmorim od njih.

Pevačica Danijela Vranić je jedna od onih koja ih ne prati:

Slika

-Ne gledam rijalitije tipa Farma. Prvo taj VIP koji tamo učestvuje je jako "tanak" kada je popularnost u pitanju. Drugi razlog zbog koga ne gledam je to što određeni ljudi žele po svaku cenu do krajnjih granica da iscrpe neku temu. Mislim da je ova vrsta programa odavno prevaziđena, ali nas i dalje guše. Ne shvatam zašto se ne napravi pauza i zašto nas ne puste malo da dišemo. Možda bi se ljudi uželeli tih programa, međutim, nastavljaju da nas zatrpavaju čime se postiže kontraefekat. Ja konkretno nikad ne bih učestvovala jer ne bih podnela 24 sata zujanje kamera, a i maksimalno se trudim da sačuvam svoju privatnost. Što se tiče Survajvera, tu je ipak drugačija priča. Mogu reći da sam ga pratila koliko su mi obaveze dozvoljavale i imala sam čak i favorita.

Žika iz „Baba“ je bio jako kratak:

Slika

-Po meni je izlišno uopšte pričati na temu rijaliti programa.

Andrija Milošević ne stiže mnogo da gleda televiziju, ali:

Slika

-Ja ću reći samo da Survajver obožavam, ne zato što sam voditelj istog, već mi se zaista sviđa forma tog programa. Jedva čekam da me pozovu da ponovo budem deo ekipe, jer se uvek lepo provedem.

Zoran Kesić, s druge strane preferira neke druge vrste programa:

Slika

-Rijalitije kao što je Farma ne gledam jer ja tamo ne vidim nikakav VIP, i ne shvatam zašto takmičari nisu obični ljudi. Što se tiče Survajvera, mislim da su ljudi tamo stavljeni u neprirodno uslove, i verujem da se osećaju kao eksperimentalni miševi. Ja lično nikad ne bi učestvovao. Inače, na TV-u ću uvek radije pogledati neki putopis ili dokumentarac. Rijalitije upoređujem sa cigaretama. Iako ljudi znaju da škode, oni se svesno upuštaju u rizik. Obična ružna navika.

Vlada Stanojević, voditelj, i bivši učesnik Farme kaže:

Slika

-Što se tiče rijalitija koji imaju formu poput Farme, Velikog Brata, Dvora došlo je do prezasićenja kod gledalaca. Meni je učešće u Farmi pomoglo da skrenem pažnju na sebe i da me ljudi upoznaju. Nakon izlaska dobio sam brojne poslovne ponude tako da sam ostvario svoj cilj i nema potrebe niti imam želju i motiv da ponovo učestvujem. Ali to je iskustvo za ceo život.

Njegova kolegenica, popularna Sanja Marinković je prokomntarisala:

Slika

-Nikada ne bih učestvovala, osim u onim koji imaju humanitaran karakter- “Sve za ljubav“ ili „Radna akcija“...i to kao gost koji može da pomogne...Na žalost ne gledam, osim što na TV Pinku odgledam po koju epizodu iz profesionalnih razloga. Najveći broj negativnih kritika sam čula o Maldivima pa ću zato pogledati da vidim šta publika u Srbiji toliko prezire.

Jelena, „lepša polovina“ grupe Zana, ne gleda ove TV formate:

Slika

-Ne verujem da ću ikada pomisliti da pristanem na bilo kakvu ponudu za učestvovanje u rijalitiju, prosto mislim da to nije za mene. Ne pratim ni jedan i mislim da u skorije vreme neću ni pratiti, a da li ih treba „ugasiti“,ne znam...gledaoci su ti koji će dati zadnji sud. Čini mi se da će se i oni brzo zasititi te vrste zabave, kao što se desilo i u drugim zemljama uključujući i one u regionu. Iskreno se nadam da će nam se kolektivna svest podići na neki drugi nivo.

Ana Nikolić je bila izričita:

Slika

-Ne gledam rijalitije jer jako malo vremena provodim kod kuće. Generalno nisam protiv rijalitija jer je to zabava za široke narodne mase. No, s druge strane vidim da je poslednjih sezona njihov rejting rapidno opao, što znači da je i to dosadilo narodu. Treba da se osmisli nešto novo i zanimljivije.

Isidora Bjelica, koja je trenutno na odmoru, našla je vremena da prokomentariše:

Slika

-Ne pratim rijalitije, mislim da su potpuno uništili televiziju. Ne verujem da bih učestvovala, bar ne u ovima koji trenutno postoje. Ipak, ja sam načelno protiv bilo kakvog „gašenja“, nezavisno o kakvim se programima radi.

Pevač, Dženan Lončarević ima malo drugačiji stav:

Slika

-Naravno da gledam, kao i svi ostali ljudi, kada imam vremena. E sad da li ih treba polako uklanjati iz programskih šema, nisam kompetentan da kažem, ali znam da nikada i ni po koju cenu ne bih ušestvovao. Jednostavno, ne vidim sebe u takvoj vrsti šou programa.

Aca, frontmen grupe Ortodoks Kelts, bio je oštar:

Slika

-Ne pratim rijalitije, gade mi se. Ne postoji novac zbog koga bih učestvovao. Za tako nešto treba biti beskrajno dokon i prost i imati puno slobodnog vremena, a toga imaju napretek samo lenštine ili oni koji ne vole ili ne umeju da koriste organ smešten unutar lobanje. Zaista imam bar milion pametnijih stvari da radim, ima još toliko knjiga koje želim da pročitam i toliko muzike koju želim da čujem. I najbitnije, najviše volim da slobodno vreme provodim sa svojom decom, porodicom i onima koje volim.

smedia

Vrh

PostPoslato: 13 Avg 2011, 11:30 
Učesnik Velikog brata izvršio samoubistvo jer nije postao poznat

Slika
Bivši učesnik rijalitija "Secret Story“ , francuske verzije "Velikog brata" Fransoa Gzavije Luridan, izvršio je samoubistvo istrčavši na ulicu ispred automobila.

Kada se saznalo za ovu tragediju u medijima je počelo da se spekuliše, da je mladi učesnik ovog rijalitija izvršio samoubistvo, jer je prestao da bude u centru intresovanja. Prema rečima njegovih bivših cimera, jako je želeo da postane poznat, pa je nakon završetka šou-a pokušavao da napravi karijeru u šou biznisu, ali u tome nije uspeo.

"Fransoa je živeo za slavu. Nije mogao da podnese da više nije u centru pažnje,“ rekao je bivši ukućanin Martin Medus i dodao da povratak u stvarni život teško pada mnogim učesnicima, zbog čega im je potrebna pomoć psihijatra tokom i nakon boravka u izolaciji. „Tri meseca nakon završetka šoa samo su mi poslali pismo u kojem je pisalo 'Ako vam treba pomoć, pozovite na ovaj broj',“ - izjavio je Modus.

TF1 televizija odbija da prihvati krivicu za smrt mladog Fransoe, demantujići da je njegovo samoubistvo povezano sa učešćem u rijalitiju "Secret Story“-ju.

"Ovaj slučaj nema veze s televizijom. U pitanju su bili drugi razlozi. Bilo bi pogrešno pomešati to dvoje,“ - izavila je urednica televizije Anđela Lorent.

Svet plus

Vrh

PostPoslato: 25 Avg 2011, 13:54 
Maloljetnica i njezin polustoljetni muž dobili reality show

Iako je njihov brak izazvao brojna negodovanja, roditelji maloljetnice podržali su ljubav njihove kćeri, pa su joj dali i pismenu potvrdu kako bi legalno mogla stupiti u brak

Slika

Čak 35 godina razlike nije ništa kada je prava ljubav u pitanju, tako barem tvrdi kontroverzni bračni par, 51-godišnji Doug Hutchinson i 16-godišnja Courtney Stodden koji će ovih dana dobiti svoj reality show. Iako je njihov brak izazvao brojna negodovanja, roditelji maloljetnice podržali su ljubav njihove kćeri, pa su joj dali i pismenu potvrdu kako bi legalno mogla stupiti u brak.

Osim njihove razlike u godinama koja je sama po sebi intrigantna, 16-godišnja Courtney javno je progovorila i detaljno opisala kakav je njezin suprug ljubavnik. Sve to, a i mnogo više uskoro ćete moći saznati u novom reality showu koji će pratiti život nesvakidašnjih supružnika.

'Kontaktirali su nas brojni producenti i iznijeli zanimljive ponude. Žele da snimamo reality show. I meni i Courtney ta je ideja jako privlačna, a već imamo i svog favorita među producentima', rekao je Doug u intervjuu za australski The Morning Show.

Nacional.hr

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Reply to topic  [ 222 posts ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat