Forum Srbija

Farma - Veliki Brat - X factor - Zvezde Granda
Danas je 26 Maj 2017, 00:55

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Započni novu temu Reply to topic  [ 3 posts ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Profil - Fotografije
PostPoslato: 17 Apr 2017, 08:36 
Dijamant Foruma
Dijamant Foruma
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Dec 2010, 13:56
Slika

Vrh

Tema posta: Re: Profil - Fotografije
PostPoslato: 17 Apr 2017, 08:38 
Dijamant Foruma
Dijamant Foruma
Korisnikov avatar

phpBB [video]

Vrh

Tema posta: Re: Profil - Fotografije
PostPoslato: 17 Apr 2017, 08:40 
Dijamant Foruma
Dijamant Foruma
Korisnikov avatar

Preuzeto sa Fejsbuk stranice Marija Draskovic

Quote:
Dragi moji drugari, poznanici i oni koji me ne znaju a prate me, ako čitate ovo to znači da sam ja već uveliko u reality show-u ,,Parovi'' i da ovo postavlja osoba koja će voditi moje društvene mreže u toku mog boravka tamo. Trebalo mi je neko vreme da sednem pred laptop i sama sa svojim mislima sklopim ovaj status, kojim hoću da obrazložim sve što će biti dovedeno u pitanje dok se budem takmičila. Prvenstveno želim da kažem da imam validan razlog za boravak ovde. Moj iskreni cilj je promovisanje i pravljenje mog brenda odeće od tog ogromnog medijskog prostora koji mi je velikodušno dat. Moj cilj je iskoristiti na najbolji način tu priliku i napraviti nešto pametno od toga. Znam da će biti mnogo šokiranih osoba među mojim prijateljima, kao i negativnih komentara. Zato nisam svima ni rekla, jer mi nije trebalo još ljudi koji me neće podržati i samim tim poljuljati moju veru u samu sebe. Želim javno da kažem da neću dozvoliti da budem u bilo kakvoj nemoralnoj situaciji i da se neću ponašati kako se očekuje. Nisam starleta, niti želim da budem. Znam šta hoću da postignem i guraću svoju priču. Dok ovo čitate verujem da moji menadžeri uveliko rade na tome i zahvalna sam što imam jako sposobne ljude u svom malom ali divnom timu, koji će brinuti da se sve što sam smislila sprovede u delo, dok ja unutra nemam pojma o tome šta se dešava u spoljašnjem svetu. Sve što se dogodi ovde je na moju odgovornost i ja ću apsolutno stajati iza svakog mog postupka, bio on dobar ili loš. Nemam nameru da upadam u konflikte. Ko me poznaje i druži se sa mnom zna da nikad ne pravim probleme i ne diram nikoga prva, naravno ako mene neko bude čačkao odgovoriću argumentovano kao i uvek, svakako u rasprave se neću upuštati bez razloga. Nadam se da ću sebe pokazati u najboljem svetlu. Svesna sam da sam iz skroz drugačije priče od svih i trudiću se da ostanem svoja. Naposletku sve zavisi od mene i toga kako ja sebe predstavim svojim ponašanjem. Ovo je jedan ogroman psihički izazov za mene, jer sam hiperaktivna osoba koja je u stalnom pokretu i verujem da će mi izolovanost i nedostatak slobode teško pasti i da ću se tiho boriti sama sa sobom u glavi. Mlada sam i navikla sam da uz sebe uvek imam moju porodicu i prijatelje i prvi put ću se boriti sama za sebe, bez ikoga na mojoj strani i iskreno prestravljena sam jer ne znam šta me čeka. Za kraj, pored svih ostalih stvari, definitivno mislim da će mi najteže pasti to što neću moći da slušam muziku uz koju ja istinski uživam, koja je moj zen i svakodnevnica. Zato sada, dok ovo piskaram, u pozadini idu pesme Ed Sheeran-a, koga verovatno sada slušam po poslednji put pred ulazak. Gledajte me ako želite da vidite šta imam da pokažem, podržite me ili nemojte, svakako ću videti ko je stvarno bio uz mene tek kada izađem. Vidimo se za maksimum 2 meseca, nadam se. Ljubi vas Lunaria.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Reply to topic  [ 3 posts ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat