Forum Srbija

Farma - Veliki Brat - X factor - Zvezde Granda
Danas je 30 Maj 2017, 14:01

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Započni novu temu Reply to topic  [ 5 posts ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Genera diskusija
PostPoslato: 15 Nov 2016, 10:43 
Dijamant Foruma
Dijamant Foruma
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Dec 2010, 13:56
:) :)

Vrh

Tema posta: Re: Genera diskusija
PostPoslato: 28 Jan 2017, 17:56 

Pridružio se: 15 Apr 2015, 17:07
Dugo sam razmisljao kakav problem ima ova devojka? Jednostavno je odgovoriti.Ona nema nikakva osecanja,zato nista ne moze ni da je dotakne.

Vrh

PostPoslato: 13 Mar 2017, 15:13 
Biser
Biser
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2011, 13:36
Sta se moze ocekivati od deteta koje je postalo majka , a to znaci da nigde nije imala mladosti. Njeno ime se provlacilo po novinama zbog tako degutantih stvari, da mi je bilo odvratno i pricati o tome. Ko je nju mogao da usmeri, da posavetuje? Majka, ciji ljubavnik joj je napravio dete, otac koji je u zatvoru? Sve crnje od crnjeg. Ali, u svemu tome, ni ona nije reagovala na pravi nacin. Rodila je dete, Boze moj, nek joj je zivo i zdravo, ali mogla je vanredno da se skoluje, mogla je da ucini nesto od svog zivota, mogla je svasta nesto. Ali, ona je izabrala najnizu soluciju, nosi epitet "Najmladje sponzoruse". Glupo zvuci recenica "Kako se njena majka LJuba prema njoj odnosila, takav je njen odnos prema njenom detetu". Frapantno je da socijalne sluzbe uopste ne reaguju na ovako nesto, da se sve zabacuje pod tepih, a da ne pisem o realitiju koji se uporedo desava sa Parovima, a to su pozivi iz zatvora. Moze li biti nize od ovoga, ja ni ne naslucujem gde je dno u nasem drustvu?

Vrh

PostPoslato: 15 Mar 2017, 23:25 
Biser
Biser
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2013, 02:24
Lepa devojka i nista vise.

Vrh

PostPoslato: 17 Maj 2017, 16:18 
Biser
Biser
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2013, 02:24
Sta reci a ne zaplakati.
Sinoc sam malo gledao farsu kako je Alexandra izgubila bebu koji nije ni imala.Ovako Srbija nije plakala ni za Djindjicem.Ako je stvarno bila trudna neka trazi odstetu od Tv Happy i neka objasne kako impotentan "muskarac" kao sto je David moze da zadovolji ovu nimfomanku.

"Malo" je retardirano kada jedan balvan kao sto je glupi crnogorac Mladen trpao Aleksandru i Dalilu a onda dodju 2 brata i ozene te devoje i uzmu tog balvana za kuma.A babe i tetke to gledaju i trose svoje za 200din. uvecane penzije okrecuci telefone i glasajuci za "ljubav".Nije ni cudo sto su nas bombardovali.

Vece pre te velike zalosti u studiju kod lude Jovane bila je Davidova majka i jedna novinarka koja je reklamirala naslov svojih sutrasnjih novine gde stoji kako bi Davidova majka zelela da se to dete ne rodi.I onda se naravno Davidova majka opravdavala za tu svoji izjavu.
ALI ja sinoc nisam vdieo da je neko to spomenuo.Da je mozda Aleksandra izgubila "tu bebu" zbog izjave svoje svekrove a ne zbog one kuravele Dalile koju "ceo svet" optuzuje.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Reply to topic  [ 5 posts ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat